.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:17

در بازدید مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس‌ از شهرک صنعتی خرامه بر تسریع در رفع مشکلات و نیز تکمیل زیرساخت ها در این شهرک صنعتی تاکید شد.


در بازديد مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس‌ از شهرك صنعتي خرامه  بر تسریع در رفع مشکلات و نيز تكميل زيرساخت ها در اين شهرك صنعتي تاكيد شد.
. به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس در اين بازديد كه فرماندار و برخي از مسولان  شهرستان خرامه  نيز حضور داشتند با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی خرامه گفت: این شهرک صنعتی از ظرفیت های مناسبی برای جذب سرمایه گذار برخوردار است.
مهندس احد فتوحي گفت: تاکنون از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی فارس طرح های متعددی در زمینه‌ توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در این شهرک صنعتی انجام و در این زمینه بسترهای لازم در بخش زیرساختی برای جذب سرمایه گذاران فراهم شده است.
وي از مهمترين اين طرح ها را اجراي  شبکه داخلی گاز در این شهرک صنعتی و اتصال به شبکه سراسری گاز کشور اعلام كرد و  گفت: زمینه استفاده واحدهای مستقر در این شهرک صنعتی از این انرژی‌، فراهم شد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس‌ افزود: مشوق های مناسبی نظیر معافیت های مالیاتی‌، تخفیف در واگذاری زمین‌، پرداخت اقساطی هزینه حق انتفاع و کاهش درصد سهم نقدی پرداخت حق انتفاع در شهرک صنعتی خرامه اعمال می‌‌شود تا انگیزه های بیشتری برای سرمایه گذاران در بخش صنعت ایجاد شود.
 مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس همچنین برتکمیل زیرساخت‌ها در این شهرک صنعتی متناسب با جذب سرمایه گذار تأکید کردو گفت:از تمامي ظرفيت هاي استاني و ملي براي افزايش مشوق هاي سرمايه گذاري به صنعتگران شهرك صنعتي خرامه استفاده خواهيم كرد.
وي همچنين با اشاره به آماده بودن ساختمان مخابرات در اين شهرك صنعتي و انجام طرح فيبر نوري در آن از مذاكره با بخش خصدصي براي تجهيز و راه اندازي مخابرات خبر داد.
فتوحي همچنين از انجام بيش از 5كيلومتر آسفالت در اين شهرك صنعتي در ماه هاي گذشته خبرداد.
در اين برنامه كه فرماندار ،اعضاي شوراي اسلامي شهر و برخي مشولان شهرستان خرامه حضور داشتند شركت كنندگان از كارخانه توليد قير در اين شهرك صنعتي كه اخيرا توليد آزمايشي خود را آغاز كرده نيز بازديد كردند.
اين كارخانه با ظرفيت توليد 1300تن قير سرمايه گذاري 150ميليارد ريالي بخش خصوصي زاه اندازي و در تاكنون براي 12نفر اشتغال ايجاد كرده كه با راه اندازي رسمي و اجراي فازتوسعه ظرفيت اشتغال اين مجموعه صنعتي افزايش خواهد يافت.
شهرك صنعتي خرامه در حال حاضر داراي 97هكتار مساحت است كه تاكنون 20قرارداد سرمايه گذاري با متقاضيان در آن منعقد شده است.
 
   1396/7/4 16:34    تعداد بازدید :  242

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 242
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )