.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:16

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در جلسه با هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز: واگذاری امور 18شهرک صنعتی استان به بخش خصوصی :تقویت و حمایت از فعالیت شرکت های خدماتی شهرک های صنعتی //فتوحی :بسیاری از امور صنعتگران و متقاضیان در شهرک ها و نواحی


 مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس در جلسه با هيات مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي بزرگ شيراز: واگذاري امور 18شهرك صنعتي استان به بخش خصوصي :تقويت و حمايت از فعاليت شركت هاي خدماتي شهرك هاي صنعتي //فتوحي :بسياري از امور صنعتگران و متقاضيان در شهرك ها و نواحي صنعتي استان ، الكترونيكي و غيرحضوري خواهد شد.
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس بر تقويت و حمايت از فعاليت شركت هاي خدماتي مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي استان ونيز  ارائه كمك هاي فني و مشاوره به آنها براي اداره بهتر امور شهرك هاي صنعتي تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس،مهندس احد فتوحي در ديدار اعضاي هيات مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي بزرگ شيراز با اشاره به واگذاري 18 شهرك صنعتي در استان فارس به شرکت‌های خدماتي  گفت: اين شرکت‌ها به‌عنوان بازوي اصلي بخش دولتي نقش ویژه‌ای در اداره امور شهرک‌های صنعتي برعهده دارند.
وي اظهار داشت: اعضای هیات‌مدیره این شرکت‌ها به‌عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در چارچوب اساسنامه در راستای ارتقای وضعیت شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات، تمام تلاش خود را به‌کار گیرند.
فتوحي هدف اصلی شکل‌گیری این شرکت‌ها را ایجاد بستر مناسب برای هم‌فکری و هم‌افزایی برای اداره بهتر امور شهرک صنعتی با بهره‌گیری از دیدگاه‌های صنعتگران به‌عنوان صاحبان اصلی شهرک‌های صنعتی اعلام کرد و گفت: ما نیز به‌عنوان بخش حاکمیتی با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌های قانونی از شرکت‌های خدماتی حمایت می‌کنیم.
وي با تاكيد بر اينكه براي اداره بهتر شهرك هاي صنعتي و ارائه خدمات مناسب به صنعتگران توسط شركت هاي خدماتي ،بر روند فعاليت اين شركت ها نظارت عاليه خواهد شد گفت:بايد شرايط را بگونه اي به پيش ببريم كه با تعامل و همكاري با يكديگر مشكلات شهرك هاي صنعتي را به حداقل برسانيم .
فتوحي در ادامه از برنامه ريزي به منظورالكترونيكي كردن ثبت درخواست ها و ارائه برخي خدمات بصورت غير حضوري خبردادو گفت:در اين زمينه كارگروهي تشكيل شده است تا از ظرفيت هاي الكترونيكي و فضاي مجازي ،در امور صنعتگران تسهيل و نيازي به مراجعه حضوري آنها نباشد.
وي اضافه كرد:نبايد سرمايه گذار و صنعتگر بخاطر مسائل جزئي به مركز استان مراجعه كند و بايد شرايط را بگونه اي فراهم كنيم كه همه خدمات در محل شهرك هاي صنعتي به صنعتگران ارائه شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به وجود محدودیت‌ها در اعتبارات تصریح کرد: درعین‌حال ،تمام تلاش خود را برای اختصاص عادلانه اعتبارات به‌منظور حمایت از شرکت‌های خدماتی، انجام خواهيم داد و در این زمینه تخصیص اعتبارات بر اساس عدالت اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود خواهد بود.
فتوحي با اشاره به تحویل برخی تأسیسات در شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی، خواستار نظارت کامل و تخصصی این شرکت‌ها در نگهداری از این امکانات شد و ادامه داد: نگهداری صحیح و اصولی این تأسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه‌گذاری بالایی ایجاد و راه‌اندازی شده‌ از تکالیفی است که باید نهایت دقت انجام شود.
در این جلسه مدیرعامل شرکت‌ خدماتی شهرک‌ صنعتی بزرگ شيراز نيز با تبريك انتصاب مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس به بيان ظرفيت ها و توانمندي ها و نيز برخي مشكلات شهرك صنعتي بزرگ شيراز پرداخت و گفت:اعضاي هيات مديره اين شهرك صنعتي آماده همكاري و تعامل با مجموعه مديريتي شركت شهرك هاي صنعتي فارس براي ارائه خدمات مناسب و مطلوب به صنعتگران هستند.
جواد باصري با بيان اينكه بيش از نيمي از واحد هاي صنعتي استان در شهرك صنعتي بزرگ شيراز مستقر هستند اين شهرك صنعتي را ويترين بخش صنعت استان دانست و خواستار رفع برخي مشكلات آن شد.
   1396/7/5 13:58    تعداد بازدید :  293

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 293
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )