.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:15

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تأکید کرد: کنترل کیفی اجرای طرح‌های عمرانی در شهرک‌های صنعتی فارس// اجرای افزون بر 20طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در حوزه عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تأکید کرد: کنترل کیفی اجرای طرح‌های عمرانی در شهرک‌های صنعتی فارس// اجراي افزون بر 20طرح شاخص اقتصاد مقاومتي در حوزه عمراني در شهرك ها و نواحي صنعتي فارس
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نظارت کامل و کنترل کیفی دقیق در اجرای طرح‌های عمرانی در شهرک‌های صنعتی این استان و نيز اجراي طرح ها با رويكرد تحقق  اقتصاد مقاومتي  را اولویت اصلی بخش فني  این شرکت اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، مهندس احد فتوحي در جلسه با معاون، مدیران و کارکنان معاونت فني  شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به اینکه این استان با 61 شهرک صنعتی در حال واگذاری در زمینه تعداد شهرک‌های صنعتی در حال واگذاری عنوان دوم کشور را به خود اختصاص داده است اظهار داشت: گستردگی فارس و وجود شهرک‌ها و نواحی صنعتی در تمام نقاط این استان، نیازمند انجام حجم بالایی از پروژه‌های عمرانی است.
وی تصریح کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی و اعتباری، طرح‌های عمرانی با در نظر گرفتن اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود در هر شهرک صنعتی و نيز تحقق اقتصاد مقاومتي اجرایی می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بيان اينكه افزون بر 20طرح شاخص اقتصاد مقاومتي در بخش عمراني در حوزه هاي تامين زيرساخت ها و نيز استفاده بهينه از منابع انرژي درحال اجرا است گفت:اجراي 2طرح تصفيه خانه فاضلاب ،اجراي 3طرح در زمينه بازچرخاني پساب تصفيه خانه هاي فاضلاب و استفاده مجدد از پساب تصفيه شده در فضاي سبز ،اجراي طرح هاي تامين آب به ظرفيت 20ليتر برثانيه  ،و برق به ظرفيت  56مگاوات برق و نيز 4طرح تامين گاز و 2طرح مخابراتي از مهمترين طرح هاي شاخص اقتصاد مقاومتي در بخش عمراني است كه برخي از اين طرح ها در نيمه نخست امسال به بهره برداري رسيده است.
فتوحي در ادامه  صیانت از سرمایه‌های صنعتگران را از اهداف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس عنوان کرد و افزود: باید با کیفی‌سازی شهرک‌های صنعتی و فراهم بودن تمام زیرساخت‌ها و امکانات در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بستر مناسبی ایجاد تا واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با کمترین دغدغه در این مناطق فعالیت کنند.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه در حال حاضر 55 طرح عمرانی در راستای توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در حال اجراست ادامه داد: این طرح‌ها در بخش‌های خدمات زیربنایی شامل، آب، برق، گاز، مخابرات و همچنین توسعه زیرساخت‌ها شامل زیرسازی، آسفالت، جدول‌گذاری، ساخت ابنیه و ساختمان، تصفیه‌خانه فاضلاب، مخزن آب و پیاده‌روسازی با اعتباري افزون بر 310ميليارد ريال انجام می‌شود.
فتوحي  بر لحاظ کردن کیفیت در اجرای طرح‌های عمرانی در کنار توجه به‌سرعت در انجام پروژه‌ها تأکید کرد و گفت: پروژه‌های عمرانی از مرحله ابتدا تا پایان باید مورد نظارت و بررسی دقیق قرار گیرد.
در اين جلسه معاون فني  شركت شهرك هاي صنعتي فارس نيز به تشريح آخرين وضعيت اجراي طرح هاي عمراني و زيرساختي در شهرك هاي صنعتي فارس پرداخت .
سيد مصطفي هاشمي افزود :در نيمه نخست امسال مناقصه  32طرح عمراني با اعتباري افزون بر 320ميليارد ريال برگزار و عمليات اجرايي آنها آغازشده است.
   1396/7/11 09:39    تعداد بازدید :  247

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 247
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )