.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:18

برگزاری نشست های تخصصی و دیدار چهره به چهره با واحد های صنعتی راهکارهای جدید تامین مالی واحد های صنعتی از طریق فرابورس و بورس کالا//


برگزاري نشست هاي تخصصي و ديدار چهره به چهره با واحد هاي صنعتي راهكارهاي جديد تامين مالي واحد هاي صنعتي از طريق فرابورس و بورس كالا// پذيرش 4واحد صنعتي استان فارس در بورس كالا و فرابورس
معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي فارس گفت:بابرگزاري نشست هاي تخصصي و ديدار چهره به چهره با واحد هاي صنعتي راهكارهاي جديد تامين مالي واحد هاي صنعتي از طريق فرابورس و نيز عرضه محصولات آنها در بورس كالا براي صاحبان صنايع تشريح شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس شهرام كمال زاده افزود:در يك سال اخير  با برگزاري 5 نشست تخصصي با حضور صنعتگران در شهرك هاي صنعتي مطرح استان فارس و نيز حضورمستقيم  كارشناسان و مديران بخش تامين مالي و سرمايه گذاري شركت شهرك هاي صنعتي فارس در واحد هاي صنعتي و انجام ديدار چهره به چهره ضمن تبيين مزاياي استفاده واحد هاي صنعتي از طرفيت هاي بورس كالا و فرابورس ،مشاوره هاي تخصصي به صنعتگران ارائه شده است.
وي تصريح كرد: ،با عرضه شدن محصولات وسهام این شرکت ها دربورس كالا و فرابورس ،بستر مناسبی برای تامین منابع مالی  واحد هاي متقاضي  فراهم می شود.
كمال زاده با بيان اينكه با توجه به شرایط سخت دریافت تسهیلات بانکی و سود بالای آن برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی، فرا بورس جایگزین مناسبی  در زمینه تامین منابع مالی این صنایع محسوب می شودگفت:عرضه كالا ها و محصولات توليدي واحد هاي صنعتي در بورس كالا نقش موثري در تسريع در فروش اين واحد ها خواهد داشت.
وي اظهار اميدواري كرد:حضور صنایع کوچک در بورس کالا می‌تواند به فروش محصولاتشان بدون واسطه و از طريق قرارداد سلف بینجامد وبا این کار هم جان تازه‌ای به این صنایع داده می‌شود و هم با تامین مواد اولیه صنایع کوچک و متوسط از بورس، شاهد کاهش قیمت تمام شده محصولات خواهیم بود.
معاون صنايع كوچك شركت شهرك هاي صنعتي فارس تصريح كرد:در خصوص بازار فرابورس  تاكنون 1 جلسه پذيرش برگزار گرديده و پرونده 14 واحد صنعتي متقاضي پذيرش در فرابورس در بررسي  گرديده كه تكميل مدارك 5 واحد در دست اقدام ميباشد.
وي افزود:با تلاش هاي انجام شده استان فارس از استان هاي پيشتاز در بورس كالا  بوده و تاكنون پذيرش 3 واحد صنعتي انجام و پرونده 18 واحد صنعتي تكميل و ارسال و درمرحله رسيدگي براي عرضه محصولات در بورس كالاست.
 
   1396/7/17 15:04    تعداد بازدید :  167

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 167
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )