.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
تير 1397
 
1
8 7 6 5 4 3 2
15 14 13 12 11 10 9
22 21 20 19 18 17 16
29 28 27 26 25 24 23
31 30
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
چهارشنبه 27 تیر 1397 - 03:37

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بر حمایت از شرکت های دانش بنیان برای استقرار در شهرک های صنعتی تاکید و گفت:این شرکت ها از تخفیف در واگذاری زمین و نیز برخی مشوق های حمایتی برخوردار می شوند.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس بر حمايت از شركت هاي دانش بنيان براي استقرار در شهرك هاي صنعتي تاكيد و گفت:اين شركت ها از تخفيف در واگذاري زمين و نيز برخي مشوق هاي حمايتي برخوردار مي شوند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس ،احد فتوحي در بازديد از مجموعه دانش بنيان فراورده هاي زيستي پرديس رشد مهرگان در شهرك صنعتي بزرگ شيراز گفت:شركت هاي دانش بنيان مي توانند از تخفيف 10درصدي در قيمت واگذاري زمين بهره مندشوند و يا درصد پرداخت مبلغ نقدي آنها كاهش و مدت زمان اقساط پرداختي نيز افزايش خواهد يافت.
وي در ادامه از حمایتهای صندوق نوآوری و شکوفایی از واحدهای دانش بنیان مستقر در شهرک های صنعتی خبر داد و گفت: تسهيلات مناسبي با نرخ سود پايين توسط صندوق نوآوري و شكوفايي به واحدهاي دانش بنيان اختصاص مي يابد.
فتوحي با بيان اينكه واحدهاي صنعتي كه محصولات دانش بنيان توليد ميكنند ميتوانند از اين تسهيلات براي گسترش فعاليت ها و افزايش توليدات خود استفاده كنند، افزود: با هدف تسهیل دریافت این نوع تسهیلات برای واحدهاي صنعتي مستقر در شهركهاي صنعتي استان، فن بازار منطقه اي فارس مستقر در مركز خدمات كسب و كار و شهرك فناوري صنايع شيميايي شهرك صنعتي شيراز به واحدهاي صنعتي مشاوره رايگان مي دهد و واحدهاي متقاضي مي توانند به اين مركز مراجعه كنند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه برحمايت به منظورتوسعه و تقويت فعاليت هاي مجموعه هاي دانش بنيان در شهرك هاي صنعتي تاكيد كردوگفت:مجموعه هاي دانش بنيان نقش مهمي در تحقق اقتصاد مقاومتي برعهده دارند و از اين جهت حمايت از آنها ضروري است.
مدير شركت دانش بنيان فراورده هاي زيستي پرديس رشد مهرگان نيز با اشاره به ظرفيت هاي اين شركت دانش بنيان گفت:اين مجموعه در راستاي تجاري سازي ايده هاي متخصصان داخلي در زمينه توليد مكمل هاي غذايي انساني و حيواني فعاليت خود را در شهرك صنعتي شيراز آغاز كرده است.
سيد اصغردهقان با بيان اينكه اين مجموعه نخستين و بزرگترين واحد صنعتي توليد محصولات و فرآورده هاي زيستي استان فارس است گفت:توليد محصولات اين مجموعه برپايه نتايج  تحقيقات و پزوهش هاي اساتيد و اعضاي هيات علمي دانشگاه است و برخي فرمولاسيون هاي اين محصولات منحصر به فرد است كه داراي نمونه مشابه داخلي و خارجي نيست.
وي با اشاره به اينكه در حال حاضر تولید محصولات مختلف بر پایه دانش فنی از اولویت و اهمیت زیادی در کشور برخوردار است، گفت:این شرکت دانش بنیان با هدف تهیه و تولید مواد خام و فراورده های زیستی و پروبیوتیکی در زمینه غنی سازی مواد غذایی، مکمل های غذایی، داروها، کودها و سموم بیولوژیک شروع به کار نموده و با توجه به شرایط حساس کشور و نیز ماهیت محصولات خود نام تجاری بیو اکسیر را برای خود ثبت كرده  است.
 
دهقان اضافه كرد:متخصصان اين شركت،متشکل از چند تیم متخصص در زمینه های دامپزشکی، دامپروری، داروسازی، علوم بیوتکنولوژی و صنایع غذایی  هستند كه عمده این افراد  از اساتید دانشگاهی می باشند. هدف از این هم گرایی فرا رشته ای دستیابی به محصولات تخصصی جهت مصارف انسانی و دامپزشکی بوده است.
وي تصريح كرد:تولید صنعتی محصولات زیست فناوری و مکمل های پروبیوتیکی از اولین دستاوردهای اين شرکت  بوده که پس از مطالعات مختلف مزرعه در شرایط مختلف پاسخ های قابل توجهی را داده است.
مدير شركت دانش بنيان فراورده هاي زيستي پرديس رشد مهرگان از آمادگي اين مجموعه براي همكاري با شركت هاي صنايع غذايي و خوراك دام و طيور خبر داد و گفت:در حال حاضر با راه اندازي اين مجموعه دانش بنيان براي 15نفر بصورت مستقيم و غير مستقيم اشتغال ايجاد شده است.
 
 
   1396/10/9 14:18    تعداد بازدید :  124

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 124
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )