.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
تير 1397
 
1
8 7 6 5 4 3 2
15 14 13 12 11 10 9
22 21 20 19 18 17 16
29 28 27 26 25 24 23
31 30
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
چهارشنبه 27 تیر 1397 - 03:39

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس خبرداد:اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری در شهرک صنعتی نورآباد ممسنی و ناحیه صنعتی رستم


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس خبرداد:اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری در شهرك  صنعتی نورآباد ممسني و ناحيه صنعتي رستم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص مشوق های جدید سرمایه گذاری در شهرك  صنعتی نورآباد ممسني و ناحيه صنعتي رستم خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس،احد فتوحی در بازدید شهرك  صنعتی نورآباد ممسني گفت:زیرساخت های مناسبی در قالب  اين شهرك صنعتي برای استقرارواحد های صنعتی و ایجاد اشتغال درشهرستان ممسني فراهم شده که باید از این ظرفیت ها استفاده بهینه ای انجام شود.

وی افزود:در شهرك صنعتي نورآباد با مساحت 37.5هكتار تمامي زيرساخت ها نظير آب ،برق،گاز،مخابرات و تصفيه خانه فاضلاب ايجاد شده است گفت:تاكنون 37قرارداد سرمايه گذاري با متقاضيان در اين شهرك صنعتي منعقد شده كه از اين تعداد22واحد موفق به دريافت پروانه بهره برداري شده اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بيان اينكه بر اساس مصوبه هيات مديره شركت شهرك هاي صنعتي فارس مشوق هاي جديد سرمايه گذاري براي تشويق و ترغيب سرمايه گذاران به ايجاد اشتغال و توسعه صنعتي در شهرك صنعتي نورآباد در نظر گرفته شده است گفت: در اين شهرك صنعتي ،كاهش سهم پرداخت نقدي به 10درصد و افزايش مدت پرداخت اقساط از 36به 42 ماه در نظرگرفته شده است و به شرط بهره برداري طي برنامه زمان بندي و نيز ايجاد اشتغال بر اساس جواز تاسيس تا سقف 70درصد  از اسناد تعهدي سرمايه گذاران به آنها بازگردانده خواهد شد .

وي همچنين بربرنامه ريزي به منظور فعال كردن واحد هاي صنعتي راكد در اين شهرك صنعتي تاكيد كرد و گفت:در اين زمينه با اجراي طرح هايي نظير عارضه يابي واحد هاي صنعتي و نيز معرفي واحد ها براي دريافت تسهيلات در دستوركار قرارخواهد گرفت.

فتوحي در بازديد از ناحيه صنعتي شهرستان رستم نيز فتوحي از كاهش سهم پرداخت نقدي  به 5درصد و افزايش مدت پرداخت اقساط به  48ماه دراين ناحيه صنعتي  خبرداد.

وي  گفت: تا سقف 80درصد از اسناد تعهدي سرمايه گذاران در اين ناحيه صنعتي نيز  به شرط بهره برداري طي برنامه زمان بندي و نيز ايجاد اشتغال بر اساس جواز تاسيس ،بازگردانده خواهد شد .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه  در خصوص مشوق های در نظر گرفته شده برای شهرک ها و نواحی  صنعتی سده ،خنجشت  و حسن آباد اقلید گفت:در این شهرک ها مشوق هایی نظیر کاهش سهم پرداخت نقدی به 5درصد و افزایش مدت پرداخت اقساط به  48ماه در نظرگرفته شده است .

وی اضافه کرد:همچنین سرمایه گذاران ،به شرط بهره برداری طی برنامه زمان بندی و نیز ایجاد اشتغال بر اساس جواز تاسیس تا سقف 90درصد از اسناد تعهدی آنها بازگردانده خواهدشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس افزود:در ناحيه صنعتي رستم با مساحت 26هكتار ظرفيت استقرار85واحد صنعتي با پيش بيني ايجاد اشتغال براي 425نفر ايجاد شده و در حال حاضر3قرارداد سرمايه گذاري با متقاضيان منعقد شده است.

وي از سرمايه گذاران خواست با توجه به مشوق هاي در نظر گرفته ،از اين فرصت به منظور ايجاد اشتغال و توسعه صنعتي اين شهرستان ها استفاده كنند.

 

   1396/10/11 14:47    تعداد بازدید :  189

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 189
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )