.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:06

شتاب در جذب سرمایه گذاری و توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال بااختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبندشتاب در جذب سرمايه گذاري و توسعه صنعتي و ايجاد اشتغال بااختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرك صنعتي فراشبند
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرك صنعتي فراشبندخبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس؛ احد فتوحی پس از بازدید از شهرک صنعتي فراشبند ،در جلسه با سرپرست فرمانداري  اين شهرستان  گفت:اغلب زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی فراشبند فراهم است و به سرمایه گذاران در این شهرک، مشوق‌های ویژه داده می‌شود.
وی افزود: کاهش سهم نقدی به ۵ درصد در اقساط ۴۸ ماهه، از مهمترین مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود.
فتوحی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری رسانده و ایجاد اشتغال کنند، تا سقف  80درصد از اسناد تعهدی آن‌ها بازگردانده خواهد شد که این موضوع نیز بستر مناسبی برای تشویق و ترغیب صنعتگران برای ایجاد تولید و اشتغال در این شهرک صنعتی فراهم خواهد کرد.
وی با بیان این که زیرساخت‌ها ي اوليه نظير آب و خط انتقال برق و گاز  برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است افزود: متناسب بااستقرارواحد هاي صنعتي و جذب سرمايه گذار،ساير زيرساخت ها نيز ايجاد خواهد شد.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنين بر اجراي طرح هاي آسفالت،روشنايي و تكميل فضاي سبز  بلوار وردي اين شهرك صنعتي تاكيدكرد.
فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان  فراشبند در توليد خرما ،محصولات گلخانه اي و صيفي جات و برخي محصولات زراعي و باغي براي ايجاد و راه اندازي صنايع تبديلي و مواد غذايي،و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی فراشبند با مساحت 70 هکتار، ظرفیت استقرار 340 واحد صنعتی با پیش بینی بیش از 1700 نفر اشتغال زایی را دارد، تصریح کرد: از تمامي ظرفيت هاي قانوني براي جذب و حمايت از سرمايه گذاران استفاده مي كنيم.
   1396/10/20 11:14    تعداد بازدید :  53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 53
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )