.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:08

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در نخستین جشنواره صنایع غذایی استان:اختصاص مشوق های سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی فارس،بسترساز ایجاد و توسعه صنایع غذایی و آشامیدنی/فعالیت 20درصد از واحد های بهره بردار شهرک های صنعتی استان فارس در بخش صنایع غذایی،آشامی


 
 
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس در نخستين جشنواره صنايع غذايي استان:اختصاص مشوق هاي سرمايه گذاري در شهرك هاي صنعتي فارس،بسترساز ايجاد و توسعه صنايع غذايي و آشاميدني/فعاليت 20درصد از واحد هاي بهره بردار شهرك هاي صنعتي استان فارس در بخش صنايع غذايي،آشاميدني و دارويي/فارس قطب صنايع غذايي كشور
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس  با بيان اينكه مطرح بودن استان بعنوان مهمترين قطب محصولات كشاورزي كشور بستر مناسبی برای ایجاد و توسعه صنایع غذایی و آشامیدنی و دارويي فراهم کرده است گفت:استان فارس از مهمترين قطب هاي صنايع غذايي و آشاميدني و دارويي كشور محسوب مي شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس،احد فتوحي در نخستين جشنواره تخصصي توانمندي هاي صنايع غذايي،آشاميدني و دارويي استان فارس افزود: بر اساس آمارها از شمار واحد هاي فعال در شهرك هاي صنعتي استان 350واحد  در بخش صنايع غذايي و آشاميدني و دارويي  به فعاليت مي پردازد كه اين واحد ها نقش موثري در توليد ملي و اشتغال ايفا كرده اند
وي تصريح كرد: حدود ۲۰درصد واحد های بهره بردار در شهرک های صنعتی در بخش صنایع غذایی فعالیت می پردازندو ظرفیت مناسبی در اين بخش  ایجاد شده است.
فتوحي در ادامه با اشاره به اينكه در استان فارس با ايجاد 61 شهرك صنعتي فعال ،بستر مناسبي براي جذب سرمايه گذاري ، استقرار واحد هاي توليدي و صنعتي و در نتيجه اشتغالزايي و افزايش سرانه صنعتي  فراهم شده است گفت:  صنایع غذایی از مهمترین صنایعی است که دربرخي از شهرك هاي صنعتي  استان ظرفیت ايجاد و توسعه دارندو از سرمايه گذاران حمايت مي شود.
وي اضافه كرد: وجود واحدهای شاخص کشور در زمینه صنایع غذایی و نیز وجود کارخانجات متعدد صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی در فارس سبب شده این استان از ظرفیت مناسبی نيز  برای صادرات در این بخش برخوردار باشد.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي  با اشاره به مشوق هاي حمايتي براي سرمايه گذاران گفت:امسال برای نخستین بار مشوق های ویژه سرمایه گذاری را در قریب ۴۰شهرک و ناحیه صنعتی درنظر گرفتیم که بین ۶۰تا ۹۰درصد مشوق  با شرایطی از جمله کاهش سهم نقدی به ۵تا ۱۰درصد و افزایش اقساط تاسقف48ماه اختصاص يافته است که سرمایه گذاران صنایع غذایی می توانند از این فرصت بی نظیر استفاده کنند.
.
فتوحي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه از 5خوشه صنعتي فعال در استان فارس سه خوشه گلاب و عرقيات گياهي ميمند فارس ،رب گوجه و شوريجات و خرماي جنوب در حوزه صنايع غذايي مشغول به فعاليت هستند گفت: تشكيل خوشه ها و كنسرسيوم هاي صادراتي نقش مهمي در ارتقاي صادرات و توجه به توليد محصولات كيفي و ايجاد هم افزايي واحد هاي صنعتي داشته است.
وي تصريح كرد:اميدواريم با تداوم سياست هاي دولت تدبير و اميد واحد هاي صنعتي صنايع غذايي و آشاميدني بتوانند نقش موثر خود را در توليد ،صادرات و ايجاد اشتغال پايدار بخوبي ايفا كنند.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس  ،ایجاد مراکز تجاری در کشورهای هدف صادراتي  و حمايت از حضور فعالان صادراتی در نمایشگاه های بین المللی را از اقداماتی  اعلام كرد كه در زمينه حمايت از فعالان صنايع غذايي شهرك هاي صنعتي انجام مي شود.
بر اساس اين گزارش ،نخستین جشنواره تخصصی صنایع غذایی، آشامیدنی و دارویی استان فارس  با محوریت تحلیل، عارضه یابی و ارائه راهکارهای توسعه بازار محصولات غذایی، آشامیدنی و دارویی استان با حضور مقامات و مسوولین برجسته استانی و کشوری، تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و کارشناسان و فعالان این حوزه در شیراز برگزار شد.
اين جشنواره توسط انجمن تخصصی صنایع غذایی و دارویی استان فارس با همکاری شركت شهرك هاي صنعتي فارس ، سازمان صنعت،معدن و تجارت،سازمان جهاد کشاورزی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی،اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی،اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی شیراز،اتاق اصناف و خانه صنعت و معدن و تجارت فارس برگزارشد.

   1396/10/21 11:08    تعداد بازدید :  80

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 80
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )