.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
شنبه 05 خرداد 1397 - 12:15

افتتاح مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز


افتتاح مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان در شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز
همزمان با دهه مبارك فجرفعاليت  مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان در شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس ،در اين مراسم كه با حضور مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس برگزارشد فعاليت اين مركزعلمي و پژوهشي  با استقرار در مركز خدمات فناوري شهرك فناوري صنايع شيميايي شيرازآغاز شد.
مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده و اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ، صنعتگران زبده و محققین و مخترعین علمی و صنعتی ، با شناسايي  مشکلات و نقاط ضعف اصلی  جامعه علمی و صنعتی کشور و تحقیق و پژوهش  در راستای بهبود عملکرد و پیدا کردن حلقه ی گمشده ی دانش و صنعت  ،   پا به میدان علمی و صنعتی کشور نهاده و در زمينه انتقال فناوري هاي نوين به واحد هاي صنعتي خدمات مشاوره ارائه مي دهد.
اختراع برخي فرمولاسيون هاي صنايع شيميايي در حوزه هاي استحكام بخشي مصالح ساختملني ،سيمان و استحكام صنايع پليمري از مهمترين فعاليت هايي است كه در اين شركت دانش بنيان انجام و به واحد هاي توليدي و صنعتي ارائه شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در اين مراسم  با اشاره به لزوم حمايت از شركت‌هاي دانش بنيان، گفت: مشوق‌هايي براي استقرار شركت‌هاي دانش‌بنيان در شهرك‌هاي صنعتي استان فارس پيش‌بيني شده است.
، احد فتوحي، گفت: شركت‌هاي دانش بنيان در صورت تمايل براي استقرار در شهرك‌هاي صنعتي استان فارس، امكان بهره‌مندي از تخفيف 10درصدي در قيمت زمين يا درصد پرداخت مبلغ نقدي و كاهش آن و تسهيلاتي در اقساط را خواهند داشت.
وي همچنين به حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی از واحدهای دانش بنیان مستقر در شهرک‌های صنعتی اشاره و اضافه كرد: تسهيلات مناسبي با نرخ سود پايين توسط اين صندوق براي واحدهاي دانش‌بنيان پيش‌بيني شده است.
فتوحي گفت: واحدهاي صنعتي كه محصولات دانش بنيان توليد مي‌كنند امكان بهره‌مندي از اين تسهيلات براي گسترش فعاليت‌ها و افزايش توليدات را خواهند داشت.
وي افزود: با هدف تسهیل دریافت این نوع تسهیلات برای واحدهاي صنعتي مستقر در شهرك‌هاي صنعتي استان، فن بازار منطقه‌اي فارس مستقر در مركز خدمات كسب و كار و شهرك فناوري صنايع شيميايي شهرك صنعتي شيراز به واحدهاي صنعتي مشاوره رايگان مي‌دهد و واحدهاي متقاضي مي‌توانند به اين مركز مراجعه كنند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بيان اينكه مجموعه‌هاي دانش بنيان نقش مهمي در تحقق اقتصاد مقاومتي برعهده دارند و از اين جهت حمايت از آنها ضروري است.
   1396/11/17 18:16    تعداد بازدید :  124

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 124
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )