.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
فروردين 1397
 
3 2 1
10 9 8 7 6 5 4
17 16 15 14 13 12 11
24 23 22 21 20 19 18
31 30 29 28 27 26 25
 
 
عید نوروز

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
جمعه 03 فروردین 1397 - 11:10

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس خبرداد:فراهم شدن زمینه عرضه محصولات خوشه ها و کنسرسیوم های صادراتی فارس درچین با افتتاح پاویون دائمی جمهوری اسلامی ایران در منطقه آزاد شانگهای چین


 
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس  خبرداد:فراهم شدن زمينه عرضه محصولات خوشه ها و كنسرسيوم هاي صادراتي فارس درچين با افتتاح پاویون دائمی جمهوري اسلامي ایران در منطقه آزاد شانگهای چين
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس از افتتاح پاویون دائمی جمهوري اسلامي ایران در منطقه آزاد شانگهای چين خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شركت شهركهاي صنعتي فارس ،،احد فتوحي در حاشيه مراسم افتتاح اين پاويون افزود:این پاویون كه با حمايت هاي سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران و با محوريت استان فارس بعنوان استان معين ،راه اندازي شده ، بستر مناسبی بمنظور عرضه تولیدات و محصولات خوشه ها و کنسرسیوم هاي صادراتي بويژه فرش دستباف ،فراهم مي كند.
وي با قدرداني ازتلاش رایزن بازرگانی جمهوري اسلامي ایران در شانگهای در زمينه راه اندازي اين پاويون از طريق جذب سرمایه گذاران چینی و تجار و تولیدکنندگان ایرانی ، گفت:هدف اصلي از راه اندازي اين مركز،معرفی محصولات و کالاهای ایرانی به تجار و همچنین مردم چین و فراهم كردن زمينه هاي لازم براي توسعه صادرات صنايع كوچك است.
فتوحي  با اشاره به اهمیت روابط اقتصادی و تجاري ایران و چین گفت: چین اولین شریک تجاری ایران در سال های گذشته بوده و با توجه به تغییر شرایط اقتصادی و اجتماعی در چین در سال های گذشته این کشور به عنوان یک بازار بالقوه برای محصولات کشورمان مطرح است.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس اضافه كرد: پاویون ایران در زمینی به مساحت 5400 متر و در ساختمانی دو طبقه در منطقه آزاد تجاری شانگهای راه اندازي شده است.
وی با بيان اينكه فرش جزءمحصولات عرضه شده در اين پاويون است، با اشاره به اقبال خریداران چینی نسبت به فرش دستباف افزود: عرضه فرش و دستبافت های ایران در پاویون دائمی ایران در چین فرصت مناسبی را جهت آشنایی بیشتر مردم و تجار چین با فرش ایرانی ایجاد خواهد کرد و سازمان صنایع کوچک از حضور خوشه ها و کنسرسیوم های فرش کشور در چین حمایت ها می كند.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس گفت: سازمان صنایع کوچک و شهرك هاي صنعتي ايران، ضمن عقد تفاهم نامه ای زمینه عرضه محصولات و تولیدات خوشه ها و کنسرسیوم های فرش کشور در این پاویون را فراهم کرده است.
وي از مهمترين امتیازات منطقه آزاد تجاری شانگهای را  فروش و عرضه کالاهای ایرانی بدون پرداخت عوارض اعلام كردو گفت:اميدواريم راه اندازي اين پاويون بستر مناسبي براي ارتقاي صادرات خوشه ها و كنسرسيوم هاي صادراتي در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي ،توليد و اشتغال فراهم كند.
فتوحي در ادامه با اشاره به راه اندازي و فعاليت  5خوشه و كنسرسيوم صادراتي در استان فارس گفت:فعالان اقتصادي و صاحبان صنايع كوچك استان با محوريت خوشه و كنسرسيوم ها مي توانند از اين ظرفيت استفاده كنند.
شايان ذكر است،پاویون دائمی ایران در منطقه آزاد شانگهای  در مراسمي با حضور، معاون صنایع کوچک سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران، عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران ،مدير عامل و معاون صنايع كوچك  شركت شهرك هاي صنعتي فارس ونيز رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین رسما آغاز به کار کرد.
 
 

 
 
   1396/12/14 15:03    تعداد بازدید :  81

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 81
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )