.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
فروردين 1397
 
3 2 1
10 9 8 7 6 5 4
17 16 15 14 13 12 11
24 23 22 21 20 19 18
31 30 29 28 27 26 25
 
 
عید نوروز

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
جمعه 03 فروردین 1397 - 11:07

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبر داد: پایان اسفند آخرین فرصت بهره مندی از مشوق‌های ویژه سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی فارس


 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبر داد:
پايان اسفند آخرين فرصت بهره مندي از  مشوق‌های ويژه سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی فارس
رييس هیئت مديره و مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان پايان اسفند را  آخرين فرصت بهره مندي متقاضيان ازمشوق‌های ويژه سرمایه‌گذاری درشهرک‌های صنعتی فارس اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس ، احد فتوحي در همايش نمايندگان و مسولان پيگيري امور شهرك ها و نواحي صنعتي شهرستان هاي فارس،افزود: اين مشوق ها در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي ،توليد و اشتغال و باهدف فعال كردن شهرك ها و نواحي صنعتي كم تقاضا محور،به  تصويب هیئت مديره اين شركت رسيده و از آبان ماه امسال اعمال شده است..
او گفت: براين  اساس، در بخش شهرك ها و نواحي صنعتي فاقد واگذاري شامل سورمق آباده ،برمشورشيراز،غديرگه ني ريز،انرژي برلامرد،زرين دشت،سده اقليد،خنجشت اقليد،بيرم لارستان،حسن آباد اقليد،جره و بالاده كازرون ،جايدشت فيروزآباد ،خنج و ايزدخواست آباده ،مشوق هايي نظير كاهش سهم پرداخت نقدي به 5درصد و افزايش مدت پرداخت اقساط به  48ماه در نظرگرفته شده است .
وي اضافه كرد:همچنين درشهرك ها و نواحي صنعتي اين گروه به شرط بهره برداري طي برنامه زمان بندي و نيز ايجاد اشتغال بر اساس جواز تاسيس تا سقف 90درصد از اسناد تعهدي آنها بازگردانده خواهدشد .
فتوحي در ادامه از كاهش سهم پرداخت نقدي  به 5درصد و افزايش مدت پرداخت اقساط به  48ماه در گروه شهرك ها و نواحي صنعتي غيرتقاضامحور شامل سروستان 2، استهبان، اقليد2، رستم، مهر، چنارشاهيجان كازرون، ميمند، فراشبند، سپيدان3، داراب، خرمبيد، كوثرجهرم ، بوانات و ارسنجان و اوز  خبرداد.
او گفت: در اين گروه نيز به شرط بهره برداري طي برنامه زمان بندي و نيز ايجاد اشتغال بر اساس جواز تاسيس تا سقف 80درصد از اسناد تعهدي آنها بازگردانده خواهد شد .
فتوحی در خصوص مشوق هاي در نظر گرفته شده براي شهرك هاي صنعتي كه قبلا واگذاري داشته اما با كاهش واگذاري روبرو شده است نيز گفت: در اين گروه شامل شهرك ها و نواحي صنعتي اقليد1، سروستان، فسا، روزبدان فيروزآباد، قيروكارزين، لار، آباده و نورآباد نيز كاهش سهم پرداخت نقدي به 10درصد و افزايش مدت پرداخت اقساط از 36به 42 ماه در نظرگرفته شده است و به شرط بهره برداري طي برنامه زمان بندي و نيز ايجاد اشتغال بر اساس جواز تاسيس تا سقف 70درصد  از اسناد تعهدي سرمايه گذاران به آنها بازگردانده خواهد شد .
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به مشوق هاي در نظر گرفته شده براي شهرك ها و نواحي صنعتي كم تقاضامحور شامل  خرامه، آباده طشك، گراش، حسن لري و پشت سنگر لار و پاسارگاد گفت: در اين شهرك هاي صنعتي پرداخت سهم نقدي به 10 درصد و پیش‌بینی پرداخت مابقی مبلغ با اقساط 42 ماهه در نظر گرفته شده و در صورت بهره برداري و ايجاد اشتغال نيز تاسقف 60درصد از مبلغ اسناد تعهدي به سرمايه گذاران بازگردانده خواهدشد .
وي در ادامه با اشاره به رشد دو برابري قراردادهاي منعقد شده با سرمايه گذاران گفت:از ابتداي امسال تاكنون 240قرارداد سرمايه گذاري با متقاضيان در شهرك ها و نواحي صنعتي امضا شده و درقالب اين قراردادها حدود74هكتارزمين به متقاضيان واگذارشده است.
   1396/12/15 14:28    تعداد بازدید :  96

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 96
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )