.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
فروردين 1397
 
3 2 1
10 9 8 7 6 5 4
17 16 15 14 13 12 11
24 23 22 21 20 19 18
31 30 29 28 27 26 25
 
 
عید نوروز

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
جمعه 03 فروردین 1397 - 11:06

راه اندازی کمپین خرید کالای ایرانی با عنوان " بیایید چرخه را بچرخانیم" و با شعار "خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی" دراستان فارس /رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در گروی ترویج مصرف کالای ایرانی


 
راه اندازي کمپين خريد کالاي ايراني با عنوان " بياييد چرخه را بچرخانيم" و با شعار "خريد کالاي ايراني، اشتغال فرزندان ايراني" دراستان فارس /رونق توليد و ايجاد اشتغال پايدار در گروي ترويج مصرف كالاي ايراني
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس از راه اندازي کمپين خريد کالاي ايراني با عنوان " بياييد چرخه را بچرخانيم" و با شعار "خريد کالاي ايراني، اشتغال فرزندان ايراني" درفارس خبرداد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس ،احد فتوحي در جلسه راه اندازي اين كمپين در اين شركت كه باحضور مديران شهرك هاي صنعتي شهرستان ها و مناطق استان برگزارشد با اشاره به راه اندازي اين كمپين در سطح ملي به ابتكار سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران، افزود:هدف از راه اندازي اين كمپين، حمايت از توليدات ملي  در آستانه خريد سال نو است.
وي با بيان اينكه توجه به توليد ملي و ترويج مصرف كالاي داخلي رشد  اقتصادي کشوررا به همراه داردگفت:تحقق اين امر نیازمند کار فرهنگی و ایجاد باورملی برای مصرف کنندگان است.
فتوحي با بيان اينكه مصرف‌کنندگان ركن اصلي  اصلی عرصه حمايت ازتولید کشور به شمار می روندگفت:مردم  با خرید و حمایت از کالاهای ایرانی، ضمن کمک به رونق صنعت و تولید کشور، اهداف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حمایت از تولید داخلی را محقق می‌سازند.
وي  اظهار داشت: این یک امر مسلم است که به هر میزان مصرف کالاهای داخلی افزایش یابد؛ سبب افزایش تولید و اشتغال  در کشور و استان  خواهد شد.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس یادآور شد: البته در کنار چنین فرهنگسازی بایستی تولیدکنندگان نیز کیفیت کالاهای خود را افزایش دهند.
وي در ادامه با اشاره به اشتغال بيش از33هزار نفر در قالب 2800واحد صنعتي ،توليدي و كارگاهي در 61شهرك و ناحيه صنعتي در استان گفت:حمايت از توليد داخل و پويش خريد كالا و محصولات ايراني ،علاوه برحفظ اشتغال موجود در اين واحد ها و ساير مجموعه هاي صنعتي استان و كشور ،رشد و بالندگي بخش توليد و صنعت بعنوان موتور محركه اقتصاد كشور را به همراه خواهد داشت.

 
   1396/12/22 16:28    تعداد بازدید :  52

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 52
2/10 (تعداد آرا 1 نفر )