.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
ارديبهشت 1397
 
7 6 5 4 3 2 1
14 13 12 11 10 9 8
21 20 19 18 17 16 15
28 27 26 25 24 23 22
31 30 29
 
 
روز عرفه

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
شنبه 01 اردیبهشت 1397 - 06:27

شتاب در توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان ارسنجان با اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری درشهرک صنعتی ارسنجان


 
شتاب در توسعه صنعتي و ايجاد اشتغال پايدار در شهرستان ارسنجان با اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری درشهرك صنعتي ارسنجان
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس توسعه صنعتي و  ايجاد اشتغال پايدارصنعتي  را مهمترين راهبرد توسعه شهرستان ارسنجان اعلام كرد و گفت: زيرساخت مناسبي در شهرك صنعتي ارسنجان براي ايجاد واحد هاي جديد صنعتي و جذب سرمايه گذاران فراهم شده است.
احد فتوحی در جلسه شوراي اداري شهرستان ارسنجان گفت: براي حمايت از سرمايه گذاران و رونق شهرك صنعتي،براي نخستين بار مشوق‌ هاي سرمايه گذاري  تا سقف 80درصد درنظر گرفته شده است.
وی افزود: کاهش سهم نقدی به ۵ درصد با اقساط ۴۸ ماهه، از ديگر مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود.
فتوحی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری رسانده و ایجاد اشتغال کنند، ۸۰ درصد از اسناد تعهدی آن‌ها بازگردانده خواهد شد که این موضوع نیز بستر مناسبی برای تشویق و ترغیب صنعتگران برای ایجاد تولید و اشتغال در این شهرک صنعتی فراهم خواهد کرد.
وی با بیان این که همه زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است افزود: شهرک صنعتی ارسنجان دارای امکانات زیربنایی نظیر آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و تصفیه خانه فاضلاب است و به زودی طرح آسفالت ورودی، شبکه روشنایی و تکمیل ساختمان نگهبانی در این شهرک صنعتی نیز به بهره برداری خواهد رسید.
فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان ارسنجان و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.
وي تصريح كرد:با توجه به ظرفيت هاي موجود در اين شهرك صنعتي ،اخيرا گروه سرمايه گذار خارجي و نيز سرمايه گذار داخلي براي سرمايه گذاري اعلام تمايل كرده اند كه درحال مذاكره براي عقدقرارداد هستيم.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی ارسنجان با مساحت ۶۶ هکتار، ظرفیت استقرار ۱۶۰ واحد صنعتی با پیش بینی بیش از ۸۰۰ نفر اشتغال زایی را دارد، تصریح کرد: هم اکنون ۶ قرارداد با سرمایه گذاران برای ایجاد واحد‌های تولیدی و صنعتی بسته شده که از این تعداد ۲ واحد با اشتغال زایی 30 نفر در مرحله بهره برداری است.
فرماندارشهرستان ارسنجان نيز در اين جلسه با اشاره به بروز خشكسالي در اين شهرستان و كاهش شديد منابع آب ،حركت در مسير توسعه صنعتي را از راهبردهاي مهم به منظور ايجاد اشتغال پايدار اعلام كردوگفت:در اين زمينه از سرمايه گذاران حمايت هاي لازم درسطح شهرستان انجام مي شود.
كاظمي در ادامه با اشاره به اختصاص مشوق هاي سرمايه گذاري ،ازسرمايه گذاران خواست از اين فرصت بي نظير استفاده كنند.
واگذاري مديريت ناحيه صنعتي فيجان به شركت شهرك هاي صنعتي و نيز تكميل زيرساخت ها در شهرك صنعتي ارسنجان از مهمترين خواسته هاي فرمانداردر اين مراسم بود.
امام جمعه ارسنجان نيز با اشاره به اهميت شهرك صنعتي درجذب سرمايه گذاري و توسعه صنعتي ،ايجاد اشتغال را مهمترين دغدغه مسولان دانست و گفت:بايد با حمايت از سرمايه گذاران ،بسترهاي لازم براي تحقق توليد و اشتغال فراهم شود.
   1396/12/27 11:08    تعداد بازدید :  82

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 82
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )