.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
ارديبهشت 1397
 
7 6 5 4 3 2 1
14 13 12 11 10 9 8
21 20 19 18 17 16 15
28 27 26 25 24 23 22
31 30 29
 
 
روز عرفه

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
شنبه 01 اردیبهشت 1397 - 06:25

بهره برداری ازواحد صنعتی تولید کننده فیلترهای صنعتی ،نیروگاهی و پالایشگاهی در شهرک صنعتی مُهر(MOHR)

بهره برداري ازواحد صنعتي تولید کننده فیلترهای صنعتی ،نیروگاهی و پالایشگاهی  در شهرک صنعتی مُهر(MOHR)
با حضور استاندار فارس  واحد صنعتي تولید کننده فیلترهای صنعتی ،نیروگاهی و پالایشگاهی  در شهرک صنعتی مُهر(MOHR) به بهره‌برداری رسید.
 به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس، کارخانه فرسایار ، تولید کننده فیلترهای صنعتی ،نیروگاهی و پالایشگاهی که آذرماه ۹۲ کلنگ زنی شده بود ، با حضور استاندار فارس ، فرماندار مُهر و جمعی از مسئولین ، به صورت رسمی افتتاح شد.
معاون فني شركت شهرك هاي صنعتي فارس گفت:اين واحد صنعتي با سرمايه گذاري افزون بر50ميليارد ريال ساخته شده است.
پژمان انصاري افزود: : این واحد تولیدی كه انواع فیلترهای صنعتی ،نیروگاهی و پالایشگاهی   را توليد مي كند،در زمینی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع و با زیربنای ساختمانی ۱۲۰۰ متر مربع ساخته شده است.
وي با بيان اينكه اين شرکت در حال حاضر چندین قرارداد منعقد و چند سفارش هايي  را نیز تولید کرده و تحویل شرکت های خریدار داده است تصريح كرد:با بهره برداري از اين واحد صنعتي براي 35نفر شغل ايجاد شده است.
 انصاري با بيان اينكه اين واحد ،دوين واحد صنعتي بهره بردار در شهرك صنعتي مهر است افزود: سال گذشته نیز کارخانه ونوسان تولید کننده قطعات سنگین فلزی و… به بهره برداری رسیده بود.
وی افزود: با توجه به اینکه شهرک صنعتی مُهر جزو مناطق کم برخوردار محسوب می شود تخفیفاتی که برای بهای حق انتفاع و قیمت واگذاری زمین در این شهرک صنعتی در نظر گرفته شده در مقایسه با سایر شهرک های صنعتی، کمترین قیمت محسوب می شود.
وي  با اشاره به ظرفیت های شهرستان مُهر از جمله وجود پالایشگاه گاز پارسیان در این شهرستان و همجواری آن با منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) در جنوب شرقی استان بوشهر، بیان کرد: شهرک صنعتی مُهر با محوریت ایجاد صنایع تخصصی مربوط به نفت، گاز و پتروشیمی و استقرار صنایع پایین دستی از قابلیت های مناسبی برای توسعه صنعتی این شهرستان برخوردار است.
او گفت: همچنین با توجه به استقبال سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی، این شهرک در سال های آینده به یکی از مهمترین قطب های صنعتی استان به ویژه در بخش صنایع جانبی مربوط به حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع پایین دستی آن در جنوب فارس تبدیل خواهد شد.
معاون فني  شهرک های صنعتی فارس اضافه کرد: شهرک صنعتی شهرستان مُهر با 200 هکتار مساحت از ظرفیت استقرار250 واحد صنعتی با اشتغالزایی پنج هزار نفر برخوردار است و هم اینک 16قرارداد سرمایه گذاری با متقاضیان فعالیت در این شهرک منعقد شده است.
   1396/12/21 09:52    تعداد بازدید :  60

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 60
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )