.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
تير 1397
 
1
8 7 6 5 4 3 2
15 14 13 12 11 10 9
22 21 20 19 18 17 16
29 28 27 26 25 24 23
31 30
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
یکشنبه 03 تیر 1397 - 17:39

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبرداد: تشکیل کمپین تخصصی صادرات، با حضور مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس خبرداد: تشكيل  کمپین تخصصی صادرات، با حضور مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي  فارس
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس  از تشكيل  کمپین تخصصی صادرات، با حضور مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرك ها و نواحي صنعتي استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس ،مهندس شاهپور قنبري در نخستين جلسه كمپين صادراتي با عنوان “شما هم می‌توانید صادرات کنید" با اشاره به اينكه تقويت صادرات واحد هاي صنعتي از اولويت هاي اصلي است گفت: یکی از راهبردهای حرکت به‌سوی تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال تقويت و  توسعه صادرات غير نفتي  است.
وي با بيان اينكه براساس هدف‌گذاری انجام شده در سطح وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان سال برنامه‌ریزی برای افزایش صادرات غیرنفتی صنایع کوچک به میزان 2 میلیارد دلار به سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران محول شده اظهار داشت: بر این اساس سهم صادرات صنايع كوچك استان فارس بيش از 183ميليون دلار پيش بيني شده است
قنبري گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان فارس و وجود ظرفیت‌های صنعتی و فعالیت کنسرسیوم‌ها و تشکل‌های صادراتی دستیابی به این هدف امکان‌پذیر است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس  با اشاره به برگزاری کمپین تخصصی صادرات در استان افزود: این کمپین با حمایت سازمان توسعه تجارت، صندوق ضمانت صادرات، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و همکاری شرکت زودل، در استان تشكيل مي شود.
قنبري  بیان داشت: برگزاری کمپین تخصصی صادرات، باهدف همکاری بخش خصوصی و دولت در استان و در راستای تقویت صادرات، انجام‌شده است
نماينده شركت زودل بعنوان مجري تشكيل كمپين صادراتي نيز گفت:کمپین تخصصی صادرات با عنوان “شما هم می‌توانید صادرات کنید”با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق ضمانت صادرات ایران، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و بانک توسعه صادرات ایران، توسط زودل (zoodel.com ) در سراسر کشور راه‌اندازی شده تا فرصت صادرات بدون دغدغه را به تولیدکنندگان و یا توزیع‌کنندگان علاقمند به صادرات آموزش داده و با اطلاعات لازم در این زمینه آشنا کند.
وي افزود:این کمپین تخصصی، از ۱۵مردادماه سال جاری با موضوع‌های راهکار‌های صادرات آسان، خدمات پولی و بانکی، بیمه‌نامه صادراتی، موانع تجارت بین‌المللی، خطوط اعتباری صادراتی و بازاریابی بین‌المللی آغاز به کار خواهد نموده است.
در جلسه کمپین تخصصی صادرات با عنوان “شما هم می‌توانید صادرات کنید كه با حضور مديران واحد هاي صنعتي برگزار شد درخصوص تشكيل كمپين صادراتي بحث و تبادل نظر شد.
   1396/6/21 15:26    تعداد بازدید :  174

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 174
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )