.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 02:09

برگزاری نخستین جشنواره تخصصی توانمندیهای صنایع غذایی،آشامیدنی و دارویی با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی فارس


 
 
 
برگزاري نخستين جشنواره تخصصی توانمندیهای صنایع غذایی،آشامیدنی و دارویی با مشاركت شركت شهرك هاي صنعتي فارس
 
با مشاركت شركت شهرك هاي صنعتي فارس نخستين جشنواره تخصصی توانمندیهای صنایع غذایی،آشامیدنی و دارویی استان فارس برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس،درجلسه مشترك مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس با مدير غذاو دارو دانشگاه علوم پزشكي شيراز ،مدير صنايع جهاد كشاورزي فارس ،رييس هيات مديره انجمن صنايع غذايي و دارويي فارس و نماينده سازمان صنعت،معدن و تجارت در خصوص نحوه برگزاري اين جشنواره و انتخاب واحد هاي توليدي و صنعتي برتر استان بحث و تبادل نظر شد.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس در اين جلسه با بيان اينكه استان فارس با توليد حدود 10درصد از محصولات زراعي و باغي كشور يكي از مهمترين قطب هاي محصولات كشاورزي محسوب مي شود گفت:به همين دليل نيز اين استان ظرفيت هاي مناسبي براي ايجاد و توسعه صنايع غذايي دارد و صنايع غذايي و آشاميدني از مزيت هاي عمده بخش صنعت استان است.
احد فتوحي در ادامه با اشاره به فراهم بودن زيرساخت ها دراغلب  شهرك هاي صنعتي فارس براي استقرار صنايع غذايي گفت:هم اينك حدود 20درصد از واحد هاي بهره بردار مستقردر شهرك هاي صنعتي در گروه صنايع غذايي و آشاميدني به فعاليت مي پردازند.
وي با اشاره به لزوم پرداختن به موضوع تكميل زنجيره افزوده صنايع غذايي استان از حمايت هاي اين شركت در اين زمينه خبر داد و گفت:در حال حاضر از 5خوشه صنعتي استان سه خوشه گلاب و عرقيات گياهي ،خرماي جنوب و رب گوجه و شوريجات در بخش صنايع غذايي و آشاميدني به فعاليت مي پردازند و اقدامات موثري در زمينه هاي ارتقاي تكنولوژي،افزايش توليد و رشد بازارهاي داخلي و خارجي توسط اين خوشه ها انجام شده است.
بر اساس اين گزارش ،نخستین جشنواره تخصصی صنایع غذایی، آشامیدنی و دارویی استان فارس  با محوریت تحلیل، عارضه یابی و ارائه راهکارهای توسعه بازار محصولات غذایی، آشامیدنی و دارویی استان با حضور مقامات و مسوولین برجسته استانی و کشوری، تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و کارشناسان و فعالان این حوزه در شیراز برگزار می شود.
اين جشنواره توسط انجمن تخصصی صنایع غذایی و دارویی استان فارس با همکاری شركت شهرك هاي صنعتي فارس ، سازمان صنعت،معدن و تجارت،،سازمان جهاد کشاورزی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی،اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی،اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی شیراز،اتاق اصناف و خانه صنعت و معدن و تجارت فارس در تاریخ 21 دی ماه امسال برگزار مي شود.
   1396/10/20 11:18    تعداد بازدید :  122

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 122
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )