.:: وب سایت شرکت شهرکهای صنعتی فارس ::.
 
خرداد 1397
 
4 3 2 1
11 10 9 8 7 6 5
18 17 16 15 14 13 12
25 24 23 22 21 20 19
31 30 29 28 27 26
 
 

                         
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
شنبه 05 خرداد 1397 - 12:18

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اهتمام جدی بمنظور استفاده از کالا ، محصولات و تجهیزات داخلی در طرح ها و پروژه های داخل کشور را رویکرد اصلی مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس اعلام کرد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اهتمام جدي بمنظور استفاده از كالا ، محصولات و تجهيزات داخلي در طرح ها و پروژه هاي داخل كشور را رويكرد اصلي مركز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس اعلام كرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در نخستين جلسه شوراي راهبري مركز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس  با اشاره به راه‌اندازی اين مرکز در استان فارس گفت:فعاليت اين مركز در راستاي تحقق منويات رهبرمعظم انقلاب در زمينه خريد كالاي داخلي و نيز تحقق اقتصاد مقاومتي انجام مي شود.
وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس از مردادسال گذشته، گفت: بیش از یک هزار پیمانکار فرعی در حوزه های مختلف صنعت استان شناسایی شده‌اند که تاکنون 87 پیمانکار فرعی به عضویت این مرکز درآمده‌اند و کار عضو‌گیری این مرکز ادامه دارد.
فتوحي فعالیت مرکز پیمانکاری فرعی را در زمینه پیوند بین صنایع کوچک و بزرگ، تداوم تولید در واحدهای صنعتی و رونق بخشیدن به کل اقتصاد موثر دانست و خاطرنشان کرد: برای گسترش پیمانکاری فرعی، ایجاد ارتباط و اعتمادسازی بین واحدهای کوچک و بزرگ صنعتی اهمیت بسیاری دارد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که این مرکز سبب تسهیل یکپارچگی شرکت‌های داخلی و پیمانکاران فرعی (صنایع کوچک و متوسط) در زنجیره خریداران بزرگ دولتی و خصوصی(در سطح ملی و خارجی) می‌شود، تصریح كرد: با راه اندازی این مركز، گام موثری برای مرتبط ساختن صنایع کوچک به صنایع بزرگ برداشته می‌‌شود.
فتوحي هدف از اجرای این برنامه را تقویت توانایی صنایع کوچک و متوسط برای افزایش تولید و اشتغال زایی آنها، به روزآوری فرآیندهای فنی و محصولات آنها، بهبود قابلیت رقابت بین المللی آنها، جذب سرمایه‌گذاری و سفارش‌های خارجی، تشویق جایگزینی واردات و رشد صادرات محصولات تولیدشده اعلام كرد.
وي با تصریح بر توانمندی‌های منحصر به فرد واحدهای صنعتی در استان فارس به ویژه در بخش‌های صنایع نفت و گاز و پتروشیمی گفت :از اولويت هاي مهم اين مركز شناسايي واحدهاي سازنده تجهيزات صنعت نفت  و پيمانكاران فعال در اين حوزه و برنامه ريزي براي ايجادارتباط موثر بين آنها و پيمانكاران بزرگ است كه در اين راستا با اعزام اعضاي اين مركز به نمايشگاه هاي داخلي مرتبط با صنعت نفت ،بستر مناسبي براي انجام مذاكره و تبيين ظرفيت هاي موجود فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از ديگر زمينه هاي فعاليت اين مركز را صنايع مرتبط با قطعه سازي خودرو و نيز تجهيزات و ماشين آلات كشاورزي اعلام كردوگفت:در اين حوزه ها نيز متناسب با ظرفيت ها و مزيت هاي استان فارس ،امسال  برنامه هايي اجرا مي شود.
وي در ادامه با اشاره به لزوم تشريح،تبيين ومعرفي كاركرد و وضايف مركز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس به دستگاه هاي اجرايي و پيمانكاران بزرگ ملي و استاني گفت:در اين زمينه برنامه ريزي هايي براي برگزاري جلسات مشترك با نهادها و تشكل هاي بخش دولتي و خصوصي انجام شده است.
در اين جلسه كه باحضور نمايندگاني از سازمان صنعت،معدن و تجارت،اتاق بازرگانيو تشكل هاي صنعتي برگزارشد،برنامه هاي امسال مركز مبادلات پیمانکاری فرعی استان فارس تصويب شد.
   1397/2/1 07:53    تعداد بازدید :  15

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 15
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )